Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150zł!

Szukaj

Ashwagandha - lepszy sen na 60 dni

89.00 zł

Pośpiech, przemęczenie, stres… codzienność nie musi tak wyglądać!

Każdy z nas ma gorsze i lepsze dni. Poranki, gdy nic się nie udaje. Spotkania, które paraliżują strachem czy popołudnia, gdy marzymy jedynie o długiej drzemce. Czasami potrzebujemy naturalnego wsparcia... i my to rozumiemy!       

Ashwagandha przywraca równowagę w układzie nerwowym, pomaga zapanować nad emocjami i ułatwia zasypianie pod koniec intensywnego dnia. To adaptogen o wielokierunkowym działaniu, który skutecznie wspomaga organizm m.in. w radzeniu sobie ze stresem i utrzymaniu wewnętrznego balansu. O poranku może dodać Ci energii, a wieczorem wyciszyć rozbiegany umysł.

Właściwości adaptogenu potwierdzone badaniami


Według naukowców ashwagandha:

 • obniża poziom kortyzolu, nazywanego hormonem stresu (1, 2, 3),
 • wspiera w redukcji stresu i niepokoju (1, 2, 3, 4, 5),
 • reguluje poziom cukru we krwi u osób zdrowych i u diabetyków (1, 2, 3, 4),
 • pozytywnie wpływa na siłę fizyczną i poprawę wydolności organizmu (1, 2, 3),
 • pomaga utrzymać równowagę psychiczną i emocjonalną,
 • wspiera funkcjonowanie tarczycy, poprawiając samopoczucie osób z Hashimoto i z niedoczynnością tarczycy,
 • optymalizuje poziom energii,
 • pozytywnie wpływa na funkcjonowanie pamięci, na szybkość reakcji i na koncentrację (1, 2).

Standaryzacja

Nasz produkt jest standaryzowany aż na 5% witanolidów, podczas gdy za ashwagandhę o odpowiedniej standaryzacji uznaje się nawet tą posiadającą 2,5%. Dlaczego to istotne? Standaryzacja pozwala ocenić jakość produktu ziołowego - określa czy i w jakiej ilości znajduje się w nim składnik czynny. Im wyższa zawartość witanolidów, tym skuteczniejsze działanie.

Naturalne ukojenie

Ashwagandha to inaczej witania ospała, pochodząca z Indii roślina, która od 3000 lat z powodzeniem używana jest w medycynie ajurwedyjskiej. Stosuje się ją w celu redukcji stresu, zwiększenia poziomu energii i poprawy koncentracji (1). Jej siłą jest moc adaptacji, dzięki czemu pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę. Bo przecież czasami każdy z nas potrzebuje wsparcia.

Tylko najwyższa jakość

Ashwagandha Wild Alchemy jest wyprodukowana i przebadana w Polsce. Dodatkowo dbamy o wegański skład, nasz produkt nie zawiera cukru, glutenu, laktozy i jest wolny od konserwantów, sztucznych barwników oraz wypełniaczy.

Certyfikat ekologiczny

Nasza Ashwagandha posiada certyfikat PL-EKO-04, co oznacza, że zawiera przynajmniej 95% składników pochodzenia naturalnego, do jego wyprodukowania nie zostały zastosowane żadne chemiczne środki ochrony roślin (pestycydy), gleba nawożona była wyłącznie nawozami naturalnymi (a nie syntetycznymi), żadne sztuczne środki przyspieszające wzrost rośliny ani inżynieria genetyczna nie zostały zastosowane w trakcie uprawy/ Produkty ekologiczne nie zawierają środków konserwujących, wzmacniaczy smaku ani sztucznych barwników. Prezentują sobą wysoką jakość zdrowotną i są pozbawione wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Nasze produkty są pakowane zgodnie z ideologią zero-waste, a ich opakowania nadają się do recyklingu:

 • szklana butelka z metalową zakrętką;
 • kartonowe opakowanie;
 • wypełnienie z wełny drzewnej.

Skład i dawkowanie

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej (1 kapsułka):

 • ekstrakt z korzenia ashwagandhy (withania somnifera) z najwyższą dopuszczalną  zawartością witanolidów - 5% witanolidów (200 mg) - KSM-66®
 • wegańska otoczka kapsułki - hydroksypropylometyloceluloza
 • ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie:
Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie. Przyjmować w trakcie lub po posiłku, preparat popić około 300 ml wody.

Najlepiej spożyć przed końcem: czerwiec 2023

Czas dostawy: 2 dni

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj