Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150zł!

Szukaj

Ashwagandha + Rhodiola - zestaw na 60 dni

160.00 zł

Podwójna adaptogenna moc!

Już teraz zacznij korzystać z synergicznej siły różeńca górskiego i ashwagandhy. Podwójna moc adaptogenów - energia w ciągu dnia, relaks wieczorem i w nocy. Sprawdź!

Rhodiola

Na dobry początek każdego poranka, rekomendujemy zastosować różeniec górski, który doda energii i pomoże sprostać na najwyższym poziomie wyzwaniom nadchodzącego dnia!

Aż 5% rozawin i 1,8% salidrozydów

  • 100 mg ekstraktu z korzenia różeńca górskiego w każdej kapsułce
  • 60 wegańskich kapsułek na aż 2 miesiące stosowania
  • Certyfikowana, syberyjska rhodiola Rhodiolife®
  • Przetworzony i kapsułkowany w Polsce

Dlaczego to istotne? Standaryzacja gwarantuje właściwą zawartość substancji aktywnych w każdej partii produktu i gwarantuje wysoką jakość naszych suplementów. Dzięki standaryzacji wiemy, że ekstrakt produktu jest wartościowy i zawiera potrzebne substancje aktywne, które przyniosą oczekiwane korzyści.Podnosi poziom energii

Poprawia pamięć i koncentrację,
zdolność uczenia się

Zwiększa wytrzymałość
i wydolność fizyczną

Poprawia witalność i libidoAshwagandha

Wieczorem, po dniu pełnym wyzwań, zastosuj Ashwagandhę Wild Alchemy, która pomoże Ci wyciszyć się, zrelaksować oraz łatwiej zasnąć doświadczając wyższej jakości snu.

Aż 5% witanolidów

Nasz produkt jest standaryzowany na 5% witanolidów, podczas gdy za ashwagandhę o odpowiedniej standaryzacji uznaje się nawet tą posiadającą 2,5%.

Dlaczego to istotne?

Standaryzacja pozwala określić czy i w jakiej ilości znajduje się w nim składnik czynny. Im wyższa zawartość witanolidów, tym skuteczniejsze działanie.
Dodatkowe korzyści:


W trosce o Ciebie i planetę

Produkty Wild Alchemy zapakowanae są w szklane opakowanie z metalową zakrętką, a wysyłając je do Was, pakujemy je w kartonowe opakowanie, które wypełniamy wełną drzewną.

Skład i dawkowanie

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej (1 kapsułka) RHODIOLA:
ekstrakt z korzenia różeńca górkiego (rhodiola rosea) - 100mg (5% rozawin, 1,8% salidrozydów) - Rhodiolife (R): wegańska otoczka kapsułki - hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z łusek ryżu.
Stosowanie:
Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie. Przyjmować najlepiej w trakcie posiłku, preparat popić około 200 ml wody.
Najlepiej spożyć przed końcem: czerwiec 2023

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej 720 mg (1 kapsułka) AHSWAGANDHA:
ekstrakt z korzenia ashwagandhy (withania somnifera) - 5% witanolidów (200 mg); wegańska otoczka kapsułki - hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie:
Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie. Przyjmować w trakcie lub po posiłku, preparat popić około 300 ml wody.
Najlepiej spożyć przed końcem: czerwiec 2023


Czas dostawy: 2 dni

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj