Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150zł!

Szukaj

Ashwanadga

Odkryj ashwagandhę
Wild Alchemy

Popraw jakość swojego życia w naturalny sposób.
Skorzystaj z wiedzy stosowanej od tysięcy lat.

Zamów już teraz


Ashwagangha to jedno z najważniejszych ziół ajurwedy, czyli najstarszego na świecie systemu medycyny.

Witania ospała, czyli właśnie Ashwagandha, zaliczana jest do grona niezwykle dobroczynnych roślin, zwanych adaptogenami. Adaptogeny, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, w naturalny sposób wspomagają przywrócenie i utrzymanie homeostazy, czyli równowagi organizmu.


Ashwagandha adaptuje się do indywidualnych potrzeb organizmu, dzięki czemu o poranku może dodać Ci energii, a wieczorem pomoże wyciszyć umysł. Ashwagandha Wild Alchemy pozwoli Ci:Skuteczność ashwagandhy została udowodniona wieloma badaniami naukowymi:

Rozwiń listę +

Aż 7% witanolidów

Nasz produkt jest standaryzowany na 7% witanolidów, podczas gdy za ashwagandhę o odpowiedniej standaryzacji uznaje się nawet tą posiadającą 2,5%.

Dlaczego to istotne?

Standaryzacja pozwala określić czy i w jakiej ilości znajduje się w nim składnik czynny. Im wyższa zawartość witanolidów, tym skuteczniejsze działanie.Naturalne ukojenie

Ashwagandha to inaczej witania ospała, pochodząca z Indii roślina, która od 3000 lat z powodzeniem używana jest w medycynie ajurwedyjskiej. Stosuje się ją w celu redukcji stresu, zwiększenia poziomu energii i poprawy koncentracji (1). Jej siłą jest moc adaptacji. Dopasowuje się do potrzeb konkretnego organizmu i pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę. Bo przecież czasami każdy z nas potrzebuje wsparcia.Dodatkowe korzyści:
Zamów już teraz


W trosce o Ciebie i planetę

ashwagandha Wild Alchemy zapakowana jest szklaną butelkę z metalową zakrętką, a wysyłając ją do Was, pakujemy ją w kartonowe opakowanie, które wypełniamy wełną drzewną.

Zamów już teraz


Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj