Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150zł!

Szukaj

O nas


Wild Alchemy stworzyliśmy po latach testowania adaptogenów. Ta marka powstała dla Ciebie, ale też dla nas samych. Chcieliśmy, aby Wild Alchemy było miejscem, w którym można otrzymać zdrowe, bezpieczne i ekologiczne wsparcie dla organizmu w codziennych zmaganiach.

Nie bez powodu znajdziesz tu tylko dwa produkty: ashwagandhę i rhodiolę. Polecamy jedynie to, co sami dokładnie przetestowaliśmy. To, co zadziałało u nas i naszych bliskich.

Niepokój, przepracowanie, stres i brak czasu na życie prywatne - nie chcieliśmy się z tym pogodzić. Dlatego zaczęliśmy szukać dla swojej codzienności nowej definicji - tak odkryliśmy adaptogeny.

Przekopanie się przez większość dostępnych badań na ich temat zajęło trochę czasu, ale postanowiliśmy spróbować. Zmiana w samopoczuciu była ogromna, a większy spokój na co dzień sprawił, że staliśmy się bardziej świadomi siebie i swoich potrzeb.

Uważność pozwala na samoakceptację i czerpanie radości z małych rzeczy. Uważność pozwala się zatrzymać i uspokoić rozbiegane myśli. Adaptogeny pomogły nam odnaleźć wewnętrzną równowagę i balans między życiem zawodowym a prywatnym. Nadal wspierają nas każdego dnia.

Wild Alchemy powstało, by pomóc i Tobie uwolnić się od ciągłego stresu. By przypominać mi o ważnych wyborach. By każdemu z nas pomóc znaleźć idealną definicję własnej codzienności.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas, jesteśmy tu dla Ciebie!

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj