Do końca kwietnia z kodem BIORE2 otrzymasz rabat 50% na drugą sztukę. Z BIORE3 - trzecia sztuka za darmo!

Szukaj

O nas


Nazywam się Paulina Stojak. Wild Alchemy stworzyłam po latach testowania adaptogenów. Ta marka powstała dla Ciebie, ale też dla mnie samej. Chciałam, aby Wild Alchemy było miejscem, w którym można otrzymać zdrowe, bezpieczne i ekologiczne wsparcie dla organizmu w codziennych zmaganiach.

Nie bez powodu znajdziesz tu tylko jeden produkt: ashwagandhę. Polecam jedynie to, co sama dokładnie przetestowałam. To, co zadziałało u mnie i moich bliskich.

Kilka lat temu byłam wiecznie niespokojna, przepracowana i zestresowana, a moje życie prywatne właściwie nie istniało. “Praca - łóżko” - to chyba trafna definicja dawnej codzienności. Kariera zawodowa całkowicie mnie pochłonęła, a ja nie chciałam się z tym pogodzić. Dlatego zaczęłam szukać dla swojej codzienności nowej definicji - tak trafiłam na adaptogeny.

Przekopałam się przez większość dostępnych badań na ich temat i postanowiłam spróbować. Zaczęłam sceptycznie, kontynuowałam z zachwytem. Zmiana w samopoczuciu była ogromna, a większy spokój na co dzień sprawił, że stałam się bardziej świadoma siebie i swoich potrzeb.

Uważność pozwala na samoakceptację i czerpanie radości z małych rzeczy. Uważność pozwala się zatrzymać i uspokoić rozbiegane myśli. Ashwagandha pomogła mi odnaleźć wewnętrzną równowagę i balans między życiem zawodowym a prywatnym. Nadal wspiera mnie każdego dnia.

Wild Alchemy powstało, by pomóc i Tobie uwolnić się od ciągłego stresu. By przypominać mi o ważnych wyborach. By każdemu z nas pomóc znaleźć idealną definicję własnej codzienności.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie, jestem tu dla Ciebie!