Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150zł!

Szukaj

Współpraca

Nasza wiedza, Twoja marka

Propozycja dla trenerów, dietetyków i innych osób zawodowo związanych ze zdrowiem.

Dywersyfikacja dochodu i silniejsza marka osobista dzięki własnemu produktowi

Z Wild Alchemy możesz oferować swoim klientom własny produkt bez nakładu czasu i dużych środków finansowych. Zajmujemy się komponowaniem składu, produkcją i weryfikacją jakości, dostarczając Ci gotowy do sprzedaży suplement z Twoim nazwiskiem umieszczonym na etykiecie. Szybko, sprawnie i wygodnie zaczynasz wzmacniać swoją markę i dywersyfikować dochód - dzięki odpowiednio zaprojektowanym pakietom gwarantujemy zysk już od pierwszej sprzedanej sztuki.

Jakość i bezpieczeństwo produktu

Nasza ashwagandha jest standaryzowana aż na 7% witanolidów i przebadana pod kątem mikrobiologicznym z potwierdzeniem braku metali ciężkich. Składy i dawki są przetestowane, a skuteczność produktu udowodniona badaniami. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój suplement jest sprawdzonym i bezpiecznym wsparciem dla klientów oraz podopiecznych.


Ashwagandha w sporcie, dietetyce i codziennym wsparciu organizmu

Ashwagandha to roślina adaptogenna, która wykazuje wysokie właściwości antyoksydacyjne, wspomagające regenerację organizmu w trakcie snu i ułatwiające zasypianie. Jest ceniona za swoje wielokierunkowe działanie, zwłaszcza za wpływ na regulację funkcjonowania układu nerwowego. Ashwagandha koi, zmniejsza uczucie niepokoju, poprawia zdolność koncentracji i pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę dla osób, które zmagają się z permanentnym stresem. Jednak to tylko część jej właściwości.

Ashwagandha doskonale sprawdzi się jako produkt dla trenerów i ich podopiecznych. Od lat jest szeroko wykorzystywana przez sportowców, ponieważ podnosi wydolność organizmu i wzmacnia siłę mięśni. Sowieccy naukowcy odkryli jej właściwości, szukając sposobu na zwiększenie możliwości fizycznych swoich drużyn olimpijskich, żołnierzy i robotników. Przeprowadzono ponad 3 000 badań i testów nad adaptogenami, by wyodrębnić 12 gatunków roślin, które rzeczywiście dodają witalności, energii i wytrzymałości. Jedną z nich jest ashwagandha. Odniesienia do badań na temat jej skuteczności znajdziesz tutaj.

Ashwagandha wspomaga również utratę tkanki tłuszczowej poprzez obniżanie kortyzolu we krwi. Podopieczni dietetyków mogą włączyć jej suplementację do codziennej diety, aby wspierać proces redukcji wagi. To kompleksowy adaptogen, który skutecznie poprawia komfort funkcjonowania na co dzień.

Ashwagandha może pomóc Twoim klientom lub podopiecznym?


Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj